SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
341 593 €
(637 € / m²)
Satış
Atipik
2+
536 m²
RUA CLOVIS BEVILACQUA, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz536 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este espaçoso apartamento, localizado na Rua Clovis Bevilacqua, na Cerâmica, é uma oportunidade única para quem busca conforto e amplos espaços. Com u...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA CLOVIS BEVILACQUA, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar