SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
333 219 €
(2 020 € / m²)
Satış
Atipik
2+
165 m²
RUA AMAZONAS, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento duplex no bairro Santa Paula, em São Caetano do Sul. São três quartos, todos suítes, com armários planejados que proporcionam pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA AMAZONAS, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar