SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
322 966 €
(2 044 € / m²)
Satış
Atipik
2+
158 m²
RUA FLORIDA, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este magnífico apartamento no bairro Barcelona combina sofisticação e conforto em um espaço amplo de 158m². Com três suítes, quatro banheiros e armári...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA FLORIDA, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar