SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
280 756 €
(1 847 € / m²)
Satış
Atipik
2+
152 m²
Rua Conselheiro Lafayette, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz152 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Santa Paula em São Caetano do Sul. São três quartos amplos, todos suítes, com armários planejados de marcenaria, sendo...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Conselheiro Lafayette, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar