SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
126 138 €
(1 883 € / m²)
Satış
Atipik
2+
67 m²
RUA PERRELLA, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à Venda no Condomínio Orbit Rua Perella, Bairro Fundação, Santo André

Excelente oportunidade para quem busca conforto, praticidade e uma...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA PERRELLA, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar