SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
492 953 €
(2 045 € / m²)
Satış
Atipik
2+
241 m²
Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz241 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Centro / Jardim do Mar, em São Bernardo do Campo. Com duzentos e quarenta e um metros quadrados de área útil, o imóvel...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar