SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
493 107 €
(2 046 € / m²)
Satış
Atipik
2+
241 m²
Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz241 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Centro / Jardim do Mar, em São Bernardo do Campo. Com duzentos e quarenta e um metros quadrados de área útil, o imóvel...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekliDoğal ışıkKaranlık iç mekanBitkilerModern tarzRustik tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar