SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
367 244 €
(1 669 € / m²)
Satış
Atipik
2+
220 m²
Rua Continental, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz220 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no Jardim do Mar, São Bernardo do Campo – SP. Este imóvel impressiona pela amplitude e conforto, começando pelos quatro quartos,...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Continental, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar