SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
358 853 €
(1 693 € / m²)
Satış
Atipik
2+
212 m²
Rua João Pessoa, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz212 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Centro, região nobre de São Bernardo do Campo. Com 212m² de área útil, este sofisticado imóvel no Edifício Diamond ofe...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua João Pessoa, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar