SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
246 065 €
(2 237 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Avenida Kennedy, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Jardim do Mar, em São Bernardo do Campo. O imóvel conta com três quartos amplos, sendo três suítes, proporcionando con...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida Kennedy, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar