SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
76 980 €
(1 026 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Rua Leonardo da Vinci, São Bernardo do Campo

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Moderno à Venda em Santo André (SP) – Vila Homero Thon, ao Lado do Shopping Atrium!
Sem condomínio alto! Pronto para morar ou investir com...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkAçık yaşam alanıAyrı tuvaletMutfak aletleriKaldırımModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Leonardo da Vinci, São Bernardo do Campo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Mundo Maior Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar