SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 240 €
(1 241 € / m²)
Satış
Atipik
2+
117 m²
Rua Doutor Egydio Martins, Santos

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento de 2 dormitórios (1 suíte), dependência completa, 1 vaga de automóvel, vista livre, arejado, andar alto, no bairro Ponta da Prai...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Doutor Egydio Martins, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar