Teklifler listesi
28
28
28
69 894 €
(932 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Rua Doutor Guedes Coelho, Santos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
75 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento de 3 dormitórios a venda no Conjunto Habitacional Ana Costa, na Rua Doutor Guedes Coelho, com uma vaga de automóvel Fechada.
Referência: ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Doutor Guedes Coelho, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.