SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
183 393 €
(986 € / m²)
Satış
Atipik
2+
186 m²
Avenida Marechal Deodoro, Santos

yatak odasıatypical
düz186 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Belíssimo apartamento, porteira fechada, decoração e acabamento de alto padrão!!
São 2 apartamentos revertidos em 1!
186 m² dispostos em:
3 salas ampl...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Marechal Deodoro, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar