Teklifler listesi
23
23
23
67 464 €
(1 606 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
Avenida Presidente Wilson, Santos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
42 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento 1 dormitório à venda | R$ 390 mil | José Menino – Santos | Próximo à praia
Código:7271RM
Se você busca um imóvel pronto para morar, com ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Presidente Wilson, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.