SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
43 240 €
(1 491 € / m²)
Satış
Atipik
1
29 m²
RUA NABUCO DE ARAUJO, Santos

yatak odasıatypical
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oportunidade Imperdível em Santos.
Apresentamos uma excelente opção de imóvel em Santos, ideal para quem busca conforto e praticidade. Com 29 m², est...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA NABUCO DE ARAUJO, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar