SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
152 075 €
(1 855 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
RUA GENERAL RONDOM, Santos

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 2 quartos a venda- Aparecida - Santos/SP

Código anuncio: 1841 VCB

Apartamento com 2 dormitórios à venda, 82 m² - Aparecida - Santos/...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

RUA GENERAL RONDOM, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar