SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
122 677 €
(1 636 € / m²)
Satış
Atipik
2+
75 m²
RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ótimo Apartamento, Próximo ao Canal 3 e Avenida Ana Costa, em Santos. 
O imóvel contempla: 02 Suítes com Sacada, Sala com Sacada, Lavabo, Cozinha conc...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Tania Santana Balthazar

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar