SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
89 547 €
(895 € / m²)
Satış
Atipik
2+
100 m²
RUA ESTACIO DE SA, Santos

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Embaré, em andar alto e com vista livre. A planta é prática e bem distribuída, oferecendo:
•2 dormitórios com armários planejados

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA ESTACIO DE SA, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar