SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
871 371 €
(3 169 € / m²)
Satış
Atipik
2+
275 m²
Rua do Café, Santo André

yatak odasıatypical
düz275 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de alto padrão à venda na Rua do Café, localizado no prestigiado bairro Campestre, em Santo André. Com 275 metros quadrados de área útil, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua do Café, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar