SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
563 922 €
(2 484 € / m²)
Satış
Atipik
2+
227 m²
Rua Avanhandava, Santo André

yatak odasıatypical
düz227 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento na Vila Gilda, em Santo André. Com 227 m² de área útil, este imóvel de alto padrão oferece quatro quartos amplos, sendo três suí...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Avanhandava, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar