Teklifler listesi
27
27
27
340 055 €
(2 223 € / m²)
Satış
Atipik
2+
153 m²
Rua das Paineiras, Santo André
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
153 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . .
> > > COM VARANDA GOURMET + 3 VAGAS DE GARAGEM ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua das Paineiras, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.