SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
288 788 €
(2 292 € / m²)
Satış
Atipik
2+
126 m²
Rua Caminho do Pilar, Santo André

yatak odasıatypical
düz126 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda na Vila Gilda, com 126m² de área útil. Este sofisticado imóvel conta com três dormitórios, todos suítes, além de três banheiros e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Caminho do Pilar, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar