SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
253 926 €
(1 968 € / m²)
Satış
Atipik
2+
129 m²
Avenida Doutor Antônio Álvaro, Santo André

yatak odasıatypical
düz129 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este incrível apartamento de 129m² está localizado no primeiro andar de uma única torre, garantindo espaço e privacidade. São 3 quartos, todos suítes,...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminGörüşAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletMutfak aletleriŞömineAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Doutor Antônio Álvaro, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar