SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
88 692 €
(1 364 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
Rua Araçatuba, Santo André

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Santa Maria, Santo André. Com dois quartos amplos, sendo uma suíte, o imóvel originalmente possui três quartos e atual...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Araçatuba, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar