SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
61 503 €
(1 230 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Rua dos Alpes, Santo André

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento na Vila Curuçá em Santo André. O imóvel conta com dois quartos bem distribuídos, ambos com armários planejados que otimizam o es...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua dos Alpes, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar