SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 240 €
(1 632 € / m²)
Satış
Atipik
2+
89 m²
Rua General Canavarro, Santo André

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ótima oportunidade no bairro Campestre! Este espaçoso apartamento de 89m² conta com três dormitórios, sendo uma suíte, além de dois banheiros, garanti...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua General Canavarro, Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar