SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
112 446 €
(1 785 € / m²)
Satış
Atipik
2+
63 m²
Santo André

yatak odasıatypical
düz63 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento no bairro Campestre, em Santo André. O imóvel possui dois quartos bem distribuídos, sendo um deles suíte, oferecendo conforto e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Santo André
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar