SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
73 466 €
(1 224 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
RUA ANTONIO LUA, Santana de Parnaíba

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidade para quem busca conforto, praticidade e qualidade de vida em Barueri. Apartamento com 60m² muito bem distribuídos, ideal para f...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA ANTONIO LUA, Santana de Parnaíba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar