Teklifler listesi
12
12
12
1 247 484 €
(7 008 € / m²)
Satış
Atipik
1
178 m²
Avenida Vieira Souto, Rio de Janeiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
178 m²
banyolar
Çevir İngilizce
IPANEMA Apartamento de alto luxo, moderno, com super varanda e vista para o mar de Ipanema e Arpoador.
Espaçoso e bem iluminado, esse convidativo ap...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Vieira Souto, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2