SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
680 828 €
(8 303 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua Juquiá, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Viva com elegância e praticidade no coração do Leblon, em um condomínio completo, ideal para quem deseja aliar conforto, lazer e acesso fácil a tudo q...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Juquiá, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar