SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
110 908 €
(1 631 € / m²)
Satış
Atipik
2+
68 m²
RUA DOS AROAZES, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Belíssimo apartamento com 3 quartos, sendo uma suíte com ventilação natural, varanda para sala e para os quartos, 2 banheiros, área de serviço, armári...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA DOS AROAZES, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar