SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
69 705 €
(1 315 € / m²)
Satış
Atipik
2+
53 m²
Estrada dos Bandeirantes, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ótimo para morar excelente para investir. O que a Barra Olímpica tem de melhor em um só lugar. Apartamentos com 2 e 3 quartos com suíte e varanda com ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Estrada dos Bandeirantes, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

MG IMOVEIS CORRETAGEM E EMPREENDIMENTOS LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar