SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
676 709 €
(3 334 € / m²)
Satış
Atipik
2+
203 m²
Rua Prudente de Morais, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

IPANEMA (POSTO 9) l Ótimo apartamento. Super bem localizado: Prudente de Moraes entre Farme de Amoedo e Vinicius de Moraes, fica a 1 quadra da praia, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Prudente de Morais, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar