Teklifler listesi
22
22
22
73 466 €
(565 € / m²)
Satış
Atipik
2+
130 m²
RUA ALICE TIBIRICA, Rio de Janeiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
130 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento de Alto Padrão na Vila da Penha ? 130m², Varandão, Planejados, Elevador!
Localização privilegiada, a apenas 150m da Padaria Gourmet e 300...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
15günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA ALICE TIBIRICA, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.