SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 263 090 €
(3 239 € / m²)
Satış
Atipik
1
390 m²
AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz390 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxuoso apartamento localizado no condomínio Atlântico Sul! Magnifico apartamento composto por 4 suítes, sala de estar, sala de tv, banheiro, lavabo, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar