SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 230 241 €
(4 625 € / m²)
Satış
Atipik
2+
266 m²
Avenida das Américas, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz266 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de Luxo à Venda no Riserva Golf - 266m² - 4 Suítes - 3 Vagas - Andar Alto - Barra da Tijuca - RJ Localização Premium | Sol da Manhã | Vist...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida das Américas, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar