SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
673 423 €
(3 238 € / m²)
Satış
Atipik
2+
208 m²
RUA SOROCABA, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz208 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento 4 quartos (3 suítes), 208,15 m², 3 vagas de garaage, em uma das ruas mais arborizadas e vivas de Botafogo, Venha viver em harmonia com a s...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA SOROCABA, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar