SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
508 727 €
(3 713 € / m²)
Satış
Atipik
2+
137 m²
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro

yatak odasıatypical
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Praia Residencial Jardim Oceânico, Apartamento 137,66 m², 3 quartos sendo uma suíte com lounge, varanda e lavabo. Lazer completo contando com itens co...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar