SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
103 476 €
(2 029 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Rua General Ribeiro da Costa, Rio de Janeiro

yatak odası1
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de 1 quarto, com 51m², localizado em prédio recuado, garantindo privacidade total e silêncio. O imóvel recebe sol da manhã e possui elétri...

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Rua General Ribeiro da Costa, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BNIRJ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar