Teklifler listesi
40
40
40
917 934 €
(3 375 € / m²)
Satış
Atipik
2+
272 m²
Rua Garcia d'Ávila, Rio de Janeiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
272 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Vidales Apartments RioContact us: https://www.instagram.com/vidalesapartmentsrio?igsh=MTc3NnVqNHp3ZHpyZA==
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
72günler
Güncellendi:
72günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Garcia d'Ávila, Rio de Janeiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.