SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
924 757 €
(4 893 € / m²)
Satış
Atipik
2+
189 m²
São Paulo, Rio das Pedras

yatak odasıatypical
düz189 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Jardim Paulista, na cidade de São Paulo. Este imóvel é uma verdadeira joia, oferecendo espaço, conforto e comodidades de...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

São Paulo, Rio das Pedras
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar