Teklifler listesi
15
15
15
119 606 €
(1 812 € / m²)
Satış
Atipik
2+
66 m²
Estrada do Encanamento, Recife
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
66 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Área privativa: 66,66 m²
Área total: 108,91 m²
1 vaga de garagem
3 quartos (sendo 1 suíte)
Sala para 2 ambientes
Cozinha funcional
Varanda nasce...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Estrada do Encanamento, Recife
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2