SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
461 233 €
(1 823 € / m²)
Satış
Atipik
1
253 m²
Rua das Pernambucanas, Recife

yatak odasıatypical
düz253 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ao lado do Country Club, Edf. Alto padrão , com 04 suítes, 05 vagas de estacionamento, exclusividade e sofisticação. Andar Alto. Previsão de entrega e...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua das Pernambucanas, Recife
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar