SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
432 398 €
(1 310 € / m²)
Satış
Atipik
2+
330 m²
Praça Professor Fleming, Recife

yatak odasıatypical
düz330 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Hockenheim - Seu Refúgio de Luxo na Jaqueira!

Descubra o requinte e a exclusividade neste magnífico apartamento à venda na Praça Fleming, na Jaqueira...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Praça Professor Fleming, Recife
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar