SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
375 788 €
(1 851 € / m²)
Satış
Atipik
2+
203 m²
Rua Real da Torre, Recife

yatak odasıatypical
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Esse apartamento em Recife, na região da Madalena, está localizado no Edifício Maria Carolina Montenegro, um condomínio de alto padrão. Com ampla área...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Real da Torre, Recife
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar