SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
187 962 €
(1 480 € / m²)
Satış
Atipik
2+
127 m²
Rua Campinas, Praia Grande

yatak odasıatypical
düz127 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 3 quartos, Boqueirão, Praia Grande/SP!Fica à 500 metros da praia, prédio com portaria 24hs, elevador, interfone, salão de festas, salã...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Campinas, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Litoral Palace Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar