SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
76 730 €
(775 € / m²)
Satış
Atipik
2+
99 m²
RUA CARIJOS, Praia Grande

yatak odasıatypical
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento na tupi pronto pra morar .

Apartamento com dois dormitórios sendo suíte , com sacada conjugada a sala com dois ambiente, dois w...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA CARIJOS, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar