SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
58 086 €
(830 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
RUA CAMPINAS, Praia Grande

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VENDE-SE APARTAMENTO NO BOQUEIRÃO | PRAIA GRANDE
2 dormitórios | 70m² | Sacada | 1 vaga | 1º andar (escada)

Ótimo custo-benefício em um dos bairros...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA CAMPINAS, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar