SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
51 026 €
(895 € / m²)
Satış
Atipik
1
57 m²
Rua Vasco da Gama, Praia Grande

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 02 dormitórios à venda na Aviação em Praia Grande/SP!2 DORMITÓRIOS; Sala 2 ambientes, cozinha americana, wc social e área de serviço;...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Vasco da Gama, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Litoral Palace Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar